Vertel uw vrienden over dit artikel:
Pro-Ject T1 BT pladespiller
Kleur:
Valnød
Valnød
Husk en bluetooth modtager
Pro-Ject · Pro-Ject BT Box E HD - Bluetooth receiver (Bluetooth Receiver)
Voeg toe aan uw iMusic-verlanglijst
Pro-Ject T1 BT pladespiller
Pro-Ject
| Kleur | Valnød |
| Media | Audio & HiFi Turntable (Vinyl player) |
| EAN/UPC | 9120097822017 |
| Label | Pro-Ject |
| Afmetingen | 488 × 235 × 393 mm · 5 kg |
| Product name | Pro-Ject T1 BT Walnut OM5 |
| Included | Støvlåg, plademåtte, RCA kabel, strømforsyning, adapter til 7” plader |
| Product sheet | Download datablad (engelsk) |
| Manual | Download manual (engelsk) |
| Includes phono cartridge | Ja – Ortofon OM 5E |
| Cartridge type | Moving magnet |
| Automatic | Nej |
| Motor | DC |
| Drive type | Belt drive |
| Speed | 33 ⅓ / 45 RPM – manuelt skift |
| Antiskating | Ikke justerbart |
| Built-in RIAA amp | Ja |
| Power | 3W |
| Tonearm | Aluminium 8 g |
| Tonearm length | 8,6” / 21,85 cm |
| Turntable platter | Tung 8mm glas |
| Recommended tracking force | 1,8 g (fabriksindstillet) |
| Connection | Bluetooth trådløs. Pickup og Line Signal, Kabel |
| Build-in tech. | Bluetooth 5.0, Line Signal |
| Setup | Download guide til opsætning (engelsk) |
Har du husket en bluetooth modtager?
Meer door Pro-Ject
Alles tonenMere med samme udgiver
Bekijk alles van Pro-Ject ( bijv. Turntable , Phono Box , Vinyl Accessory , Bluetooth Receiver en PC )