Vertel uw vrienden over dit artikel:
Pro-Ject BT Box S2 HD - Bluetooth receiver
Kleur:
Zilver
Zilver
Pro-Ject BT Box S2 HD - Bluetooth receiver
Pro-Ject
Bluetooth receiver
| Kleur | Zilver |
| Media | Audio & HiFi Bluetooth Receiver |
| EAN/UPC | 9120097828231 |
| Afmetingen | 116 × 37 × 103 mm · 750 g (Gewicht (geschat)) |
| Product name | Pro-Ject BT S2 HD |
| Product sheet | Download datablad (engelsk) |
| Manual | Download manual (engelsk) |
| Power | 200mA DC |
| Effective working range | Up to 10m (direct visibility) |
| BT version/profile | 5.0 / A2DP |
| Supported codecs | aptX, aptX-HD, SBC |
| Frequency | 2402 ~ 2480 Mhz |
| Sensitivity | - 88dBm |
| Audio output Level (nominal) | 2 Vrms |
| Frequency response | 20Hz – 20kHz |
| Channel seperation | >95dB |
| SNR | >85dB |
| THD (line out) | <0.1% |
| THD (optical) | <0.003% |
| Analogue output | RCA stereo |
| Digital output | optical S/PDIF (Toslink) |
Bekijk alles van Pro-Ject ( bijv. Turntable , Phono Box , Vinyl Accessory , Bluetooth Receiver en PC )