Vertel uw vrienden over dit artikel:
Pro-Ject BT Box E HD - Bluetooth receiver
Kleur:
Zwart
Zwart
Pro-Ject BT Box E HD - Bluetooth receiver
Pro-Ject
Bluetooth receiver
| Kleur | Zwart |
| Media | Audio & HiFi Bluetooth Receiver |
| EAN/UPC | 9120097829184 |
| Afmetingen | 120 × 32 × 100 mm · 750 g (Gewicht (geschat)) |
| Product name | Pro-Ject BT Box E HD |
| Power | < 1 watts |
| Outboard power supply | 18V/500mA DC; 220-240V, 50- 60Hz |
| Effective working range | Up to 10m (direct visibility) |
| BT version/profile | BT5.0, A2DP |
| Supported codecs | aptX, aptX HD, SBC |
| Frequency | 2402 ~ 2480 Mhz |
| Sensitivity | - 88dBm |
| Audio output Level (nominal) | 2 Vrms |
| Frequency response | 20 Hz – 20 kHz |
| Analogue output | RCA Stereo |
| Digital output | optical S/PDIF (Toslink) |
Bekijk alles van Pro-Ject ( bijv. Turntable , Phono Box , Vinyl Accessory , Bluetooth Receiver en PC )