Ep1 Fka Twigs
Ep1
Fka Twigs
RE-ISSUE
| Media | Muziek VINYL 12" (12" VINYL) |
| Aantal vinylplaten | 1 |
| Vrijgegeven | 2 maart 2017 |
| EAN/UPC | 0889030011619 |
| Label | YOUNG TURKS YT116 |
| Genre | Pop |
| Afmetingen | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Gewicht (geschat)) |
| Aantal tracks | 4 |
RE-ISSUE
| Media | Muziek VINYL 12" (12" VINYL) |
| Aantal vinylplaten | 1 |
| Vrijgegeven | 2 maart 2017 |
| EAN/UPC | 0889030011619 |
| Label | YOUNG TURKS YT116 |
| Genre | Pop |
| Afmetingen | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Gewicht (geschat)) |
| Aantal tracks | 4 |