Vertel uw vrienden over dit artikel:
Pro-Ject Phono Box E BT 5, black
Kleur:
Zwart
Zwart
Pro-Ject Phono Box E BT 5, black
Pro-Ject
| Kleur | Zwart |
| Media | Audio & HiFi Phono Box (Forforstærker til pladespillere) |
| EAN/UPC | 9120097829306 |
| Afmetingen | 220 × 80 × 190 mm · 1 kg |
| Product name | Pro-Ject Phono Box E BT 5 |
| Power | 200 mA DC, < 1 watt standb |
| Input Impedance | 47 kohms |
| Input capacitance | 100pF |
| Gain | 34 dB |
| Noise floor | 74 dbA |
| THD | < 0,02% |
| RIAA equalisation accuracy | within 0,5dB/20Hz - 20kHz |
| Output | 1 Line Out (3.5mm), 1 BT |
| BT version/profile | V5.0, aptX, aptX HD |
Meer door Pro-Ject
Alles tonenBekijk alles van Pro-Ject ( bijv. Turntable , Phono Box , Vinyl Accessory , Bluetooth Receiver en PC )