Vertel uw vrienden over dit artikel:
Pro-Ject Phono Box S2 - RIAA forstærker
Kleur:
Zwart
Zwart
Pro-Ject Phono Box S2 - RIAA forstærker
Pro-Ject
| Kleur | Zwart |
| Media | Audio & HiFi Phono Box (Forforstærker til pladespillere) |
| EAN/UPC | 9120071658564 |
| Afmetingen | 220 × 100 × 180 mm · 1 kg (Gewicht (geschat)) |
| Product name | Pro-Ject Phono Box S2 |
| Product sheet | Download datablad (engelsk) |
| Manual | Download manual (engelsk) |
| Power | 18V/85mA |
| Input Impedance | 10/100/1k/47kOhms |
| Input capacitance | 100/200/320/420pF |
| Gain | 40/43/60/63dB |
| THD | 0,01% MM/ 0,05% MC |
| RIAA equalisation accuracy | < 0,4dB / 20Hz - 20kHz |
| SNR | 85dB |
| Gain switch | 40/43/60/63dB |
| Subsonic switch | -12dB @ 20Hz |
| In/Out sockets | 1 pair RCA connectors |
Meer door Pro-Ject
Alles tonenBekijk alles van Pro-Ject ( bijv. Turntable , Phono Box , Bluetooth Receiver , Vinyl Accessory en PC )