The Mathematics of Diffusion - John Crank - Boeken - Oxford University Press - 9780198534112 - 6 maart 1979
Indien omslag en titel niet overeenkomen, is de titel correct

The Mathematics of Diffusion 2 Revised edition


Ontvang een e-mail zodra het artikel beschikbaar is
Heb je een profiel? Inloggen
Kerstcadeautjes kunnen tot en met 31 januari worden ingewisseld
Ontvang meldingen over nieuwe releases van John Crank
Voeg toe aan uw iMusic-verlanglijst

Nog niet beoordeeld

Though it incorporates much new material, this new edition preserves the general character of the book in providing a collection of solutions of the equations of diffusion and describing how these solutions may be obtained.


424 pages, text-figures, tables

Media Boeken     Paperback Book   (Boek met zachte kaft en gelijmde rug)
Vrijgegeven 6 maart 1979
ISBN13 9780198534112
Uitgevers Oxford University Press
Pagina's 424
Afmetingen 158 × 232 × 26 mm   ·   668 g
Taal en grammatica Engels  

Meer door John Crank

Meer van dezelfde uitgever