Soldier Limited edition
Soldier
Soldier
Limited edition
| Media | Films 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Aantal schijven | 1 |
| Vrijgegeven | 27 april 2026 |
| Datum oorspronkelijke uitgave | 1998 |
| EAN/UPC | 5027035029771 |
| Label | ARROW VIDEO FCD2807 |
| Genre | Action |
| Afmetingen | 137 × 173 × 16 mm · 117 g |
| Speeltijd | 01:39:00 |
| Regio code | Region 0 (Alle regio's) |
| Audioformaat | DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) LPCM 2.0 (48kHz, 24-bit) |
| Taal en grammatica | Engels |
| Ondertitels | Engels |
| Let op | Deze film is niet ondertiteld in Nederlands |
| Directeur | Paul W.S. Anderson |
| Skuespiller | Kurt Russell |
| Skuespiller | Jason Scott Lee |
| Skuespiller | Connie Nielsen |
| Skuespiller | Michael Chiklis |
| Skuespiller | Jason Isaacs |
| Skuespiller | Sean Pertwee |