Stray Dog Criterion Collection
Stray Dog
Criterion Collection
| Media | Films 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Aantal schijven | 2 |
| Vrijgegeven | 5 mei 2026 |
| EAN/UPC | 0715515333214 |
| Label | Criterion CC3805UHDBD |
| Genre | Drama |
| Afmetingen | 135 × 171 × 17 mm · 108 g |
| Speeltijd | 02:02:00 |
| Regio code | Region 0 (Alle regio's) |
| Audioformaat | LPCM Mono (48kHz, 24-bit) |
| Taal en grammatica | Japans |
| Ondertitels | Engels |
| Let op | Deze film is niet ondertiteld in Nederlands |
| Directeur | Akira Kurosawa |
| Skuespiller | Toshirô Mifune |
| Skuespiller | Takashi Shimura |
| Skuespiller | Isao Kimura |
| Skuespiller | Keiko Awaji |
| Skuespiller | Eiko Miyoshi |
| Skuespiller | Noriko Sengoku |
Meer door Criterion Collection
Alles tonenMere med samme udgiver
Bekijk alles van Criterion Collection ( bijv. Blu-ray , DVD , 4K Ultra HD , 4K Ultra HD/BD en Blu-ray/DVD )